Cześć, jestem Kasia!

Pomagam przedsiębiorczym kobietom stworzyć biznes, który jest bliski ich sercu i wartościom.

Prawie 15 lat spędziłam za granicą, zdobywając wiedzę akademicką (National College of Ireland oraz Dublin Business School) oraz praktyczną biznesową. Ponad 8 lat temu weszłam na drogę biznesu, który prowadziłam zarówno w Irlandii, jak i w Szwajcarii. 

Moją misją jest wspieranie innych kobiet w budowaniu ich biznesów, pokazywanie, że każda osoba ma unikalny dar do zaoferowania światu (może to być wiedza, doświadczenie lub umiejętność).  Może być 1000 biznesów w tej samej branży, ale Twój będzie wyjątkowy. Dzięki Tobie.

Do tej pory współpracowałam z klientkami m.in. z UK, Irlandii, Szwajcarii oraz Kanady.

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci, dzięki którym porzuciłam świat korporacji na rzecz swojego biznesu. Brzmi znajomo? 😉

Oprócz tego jestem uzależniona od kawy i adrenaliny:

  • skakałam ze spadochronem
  •  skakałam na bungee (216 metrów z mostu Bloukrans w Południowej Afryce)
  • latałam na paralotni wokół góry Matterhorn
  • wróciłam do Polski 😉 

Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej 🙂

Co mówią klienci

Bardzo fajny planer. Podzielony na tygodnie i zadania do wykonania. Daje do myślenia jeśli chodzi o cele twojej firmy i fanpage. Konkretne porady a jednocześnie uniwersalne dla każdej małej firmy. Polecam.”

Basia Galt

Właścicielka szkoły językowej

“W Planerze Kasi znalazłam wszystko, czego potrzebowałam: inspiracje dla postów, gotowe szablony… Mam pod ręką gotową bazę i tylko ode mnie zależy, jak mocno ją wykorzystam. A czas, którego nie marnuję na wymyślanie postów, mogę wykorzystać na planowanie, strategię i rozwój firmy lub na zabawę z dziećmi. Polecam!”

Monika Piłka

Przedsiębiorca

“Dzięki pomocy Kasi, w końcu zamieniam marzenia w rzeczywistość. Kilka dni po naszej pierwszej sesji miałam gotową ofertę i pierwszego płacącego klienta. Dziękuję! “

Jalane Riviera

Carissia Branding & Co.