ZARABIAJ NA SWOICH TREŚCIACH

Filar Treści to napisane za Ciebie gotowe posty i stories, dzięki którym zwiększysz zaangażowanie i sprzedaż.  

Brakuje Ci pomysłów na posty?

Wykorzystaj 26 tygodni (pół roku) napisanych dla Ciebie postów i stories, które mają na celu edukować, inspirować, angażować, budować zaufanie oraz sprzedawać.

Nie wiesz, jak zarabiać na treściach?

Wykorzystaj gotową strategię tworzenia treści, które dzięki którym zaczniesz więcej sprzedawać. Dodatkowo otrzymasz 30 gotowych CTA wezwań do działania

Nie wiesz, jak tworzyć angażujące treści?

Planer zawiera treści, które mają na celu zaangażować Twoich obecnych odbiorców oraz przyciągnąć nowych.

Masz problemy z regularnym tworzeniem postów i stories?

Filar Treści zawiera 26 tygodni postów, w każdym tygodniu 4 gotowe posty oraz 6 pomysłów na stories. Wystarczy zaplanować publikację treści i gotowe!

opinie

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Bardzo fajny planer. Podzielony na tygodnie i zadania do wykonania. Daje do myślenia jeśli chodzi o cele twojej firmy i fanpage. Konkretne porady a jednocześnie uniwersalne dla każdej małej firmy. Polecam

Basia Galt

Właścicielka szkoły językowej

W Planerze Kasi znalazłam wszystko, czego potrzebowałam: inspiracje dla postów, gotowe szablony... Mam pod ręką gotową bazę i tylko ode mnie zależy, jak mocno ją wykorzystam. A czas, którego nie marnuję na wymyślanie postów, mogę wykorzystać na planowanie, strategię i rozwój firmy lub na zabawę z dziećmi. Polecam!

Monika Piłka

Przedsiębiorca

Hej, jestem Kasia!

Prawie 15 lat spędziłam za granicą, zdobywając wiedzę akademicką oraz praktyczną biznesową. Swój biznes prowadziłam w Irlandii i Szwajcarii. 

Moją pasją jest wspieranie innych w budowaniu ich biznesów online, do tej pory współpracowałam z klientkami m.in. z UK, Irlandii, Szwajcarii oraz Kanady.

Mam nadzieję, że Filar Treści rozwiąże problem tworzenia postów, co znacznie ułatwi prowadzenie biznesu.  

Najczęściej zadawane pytania:

Oczywiście! Planer został zaprojektowany w ten sposób, by każdy mógł go edytować według własnego uznania.

Planer zawiera 26 tygodni gotowych postów oraz stories. W pakiecie otrzymasz również 100 dodatkowych pomysłów na angażujące treści oraz 50 inspirujących cytatów do wykorzystania w postach. 

Tak! Płacisz tylko raz, a możesz go używać dożywotnio 🙂

Miło, że pytasz 🙂 Przygotowałam dla Ciebie bonusy w postaci strategii tworzenia postów oraz strategii tworzenia stories. Dziele się z Tobą strategiami, które pomogą Ci w końcu zarabiać na swoich treściach!

Zwiększ widoczność i zacznij zarabiać

Dzięki Filarowi Treści, Twoja marka stanie się bardziej widoczna, zyskasz zaangażowanych odbiorców i zaczniesz więcej sprzedawać.